Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie pomysł by podzielić się co mnie najbardziej podoba się w modzie męskiej, dlatego w 2018 stworzyłem blog Mr Single.

Mr Single to blog przede wszystkim o modzie męskiej, ale także o single, czyli o pojedyńczych ulubionych stylizacjach, elementach wystroju wnętrz, czy o stylu życia.

Najbardziej lubię klasyczne, wiecznie na czasie stylówki, ale także takie, które absorbują wzrok przechodniów i pokazują charakter i indywidualność danej osoby.

Pracując dla jednej z czołowych globalnych firm produkujących odzież, zdobyłem doświadczenie by zabrać głos w kwestii modowej.

Zapraszam do śledzenia wpisów!

 

For some time I’ve been thinking about sharing my favorite man fashion, that’s why I created the Mr Single blog.

Mr Sing is a blog primarily about men’s fashion, but also about singles, that is from English about individual favorite stylizations, interior design elements, or about lifestyle.
I like the classic, timeless styles, but also those that absorb the eyes of passers-by and show the character and individuality of a given person.
Working for one of the leading global clothing company I gained experience to take my modest voice on the fashion issue.

Feel free to follow the entries!